Всеукраїнська літня школа “Математичний олімп”

НОВИНИ
Всеукраїнскьої літньої математичної школи Математичний олімп

Нагадуємо, що 10 серпня о 10:00 завершується реєстрація у Всеукраїнську літню математичну школу “Математичний олімп”. Надалі ви маєте сплатити 1500 гривень за вказаними реквізитами, що бажано зробити до 14 серпня.

Найменування отримувача: ТИХОНРАВОВА Ю.С. ФОП

Код отримувача: 3630610082

Рахунок в форматі відповідно до стандарту IBAN: UA853206490000026007052699777

Назва банку: ФIЛIЯ “РОЗРАХ.ЦЕНТР” АТ КБ”ПРИВАТБАНК”

В коментарях до платежу або в призначенні платежу потрібно вказати ім’я, прізвище та клас дитини.

14 серпня о 12:00 буде проведена вступна он-лайн олімпіада.

Завдання будуть розміщуватись на гугл диску (посилання з’явиться згодом), та відсилати завдання можна буде тільки на гугл форму (посилання також згодом).

14 серпня о 19:00 будуть сформовані групи в кожному класі і розпочнуться заняття.

В процесі спілкування з лекторами, ми вийшли на такий формат занять – 2 пари приблизно по 1,5 години (без перерв чи з 1–2 невеликими паузами, що залежатиме від лекторів та учасників), далі велика перерва, після якої буде ще заняття приблизно на 1 пару (1,5 години). Але ця третя пара може бути геть різноманітною, чи то інтелектуальні змагання – занзібар, олімпіада, квест тощо, чи то перевірка та обговорення домашнього завдання, чи дочитка лекцій попередніх днів, якщо програма була виконана не повністю.

Так само в групах можливі до 4-х вихідних, кожний з яких може тривати по півдня, якщо лектори та учасники відчутно втомляться за декілька неперервних днів занять. У кожній паралелі і навіть у кожній групі все вирішуватиметься більш-менш індивідуально старшими по паралелям та їхніми лекторами.

Як завжди усі деталі проведення ВЛШ “Математичний олімп” ви зможете відслідковувати на сайті matholymp.com.ua або на нашому сайті і, відповідно, бути в курсі усіх подій.


15 серпня (субота) – 28 серпня (п’ятниця) 2020 року


1. Організаційні моменти Всеукраїнської літньої школи (ВЛШ)

Як завжди усі деталі проведення ВЛШ “Математичний олімп” ви зможете відслідковувати на сайті matholymp.com.ua і відповідно бути в курсі усіх подій.

Нещодавно стало остаточно зрозуміло, що передбачити можливість проведення звичайно очної (офф-лайн) літньої математичної школи на базі УФМЛ, не можливо, а з імовірністю 99% таке проведення не стане можливим і в серпні. Дай Боже, щоб УФМЛ з вересня розпочав свою роботу в нормальному режимі, бо наша літня школа не єдиний захід, який ми проводимо сумісно з УФМЛ.

Таким чином ми проголошуємо реєстрацію на VІ Всеукраїнську літню школу “Математичний олімп” (ВЛШ) в он-лайн режимі. Одразу проголосимо основні засади проведення цього заходу:

  • перед початком роботи ВЛШ буде проведена тестова/вступна олімпіада (форма олімпіади, термін проведення зараз уточнюється);

  • у кожному класі будуть сформована відповідна кількість груп від 10 до 15 учнів у кожній в залежності від результатів олімпіади;

  • у кожній групі буде майже кожного дня 3 пари по 90 хвилин з можливою перервою; як і в очній ВЛШ в деякі дні занять буде менше, тобто будуть передбачені деякі вихідні, щоб діти встигали перепочити та виконати домашні завдання;

  • окрім лекцій з олімпіадної математики лектори зараз обмірковують і інші форми занять, щоб дещо урізноманітнити форму спілкування з дітьми учасниками ВЛШ;

  • вартість двотижневого навчання у ВЛШ складатиме 1500 грн., форму переказу грошей ми зараз обговорюємо.

Чекаємо на ваші зауваження, побажання, запитання, особливо з приводу інших форм занять з учнями. Можливо в вас є цікаві нестандартні ідеї, то вони допоможуть нам зробити навчання у ВЛШ зробити більш цікавим.

2. Основні терміни літньої школи

10 липня – 10 серпня 2020 року – подання заявки, щодо участі в ЛМШ “Математичний олімп”. Для цього слід заповнити наступну форму: https://forms.gle/1sYTbiaZ5ZHWySUv5

Перевірка реєстрації: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1MtKgS3cx-NsdFZ8s5UxRvpcmxq1ku5DQEHb5CYWHMfY/edit?usp=sharing

10 – 14 серпня 2020 року – тестова/вступна олімпіада ВЛШ Математичний олімп”.

14 серпня 2020 року – розподіл учасників на групи.

15 – 28 серпня 2020 року – заняття у ВЛШ.

3. Старші по паралелях

5 клас — Кодирова Заріна

6 клас — Дудко Катерина

7 клас — Артемчук Олена

8 клас — Мороз Микола

9 клас — Уразовський Андрій

10-11 клас — Бандерс Марія